Blog

Totální výprodej skladu

Totální výprodej skladu na Coolmake.cz. Neváhej ani chvíli aby ti nevyfouknul poslední kus někdo před nosem.

50% sleva na všechno naskladované zboží.

Ale pozor, sleva platí pouze na naskladované zboží. V pravé části produktu se dozvíš, jestli

je tento kus skladem či nikoliv.

 

Výprodej na coolmake.cz

Ahojte Coolmaci, chystáme pro Vás výprodej. Slevy na veškeré naskladované zboží. Postupně sem budeme přidávat další a další zboží, které bude slevněné až do vyprodání zásob. Dotkne se to úplně všech produktů, takže se je na co těšit. Dnešním dnem začínámé s batohy, které rovnou slevňujeme o 50%. Sleduj blog pro další informace o výprodeji. Mějte se super.

 

Driftex Day Libros 2018 & Tuning Sraz

Dnes stavíme v Ostravě na Driftex Day Libros 2018 & Tuning Sraz. Přijďte nás navštívit. #cool #coolmake #drift #tuning #ride #race #akce #stunt #skate #longboard #wake #kite #tattoo #tshirt #cap #adrenalin #fashion Sníženo.cz

Konec vánočních předobjednávek 2017

Dnešním dnem 8.12.2017 končí objednávky neskladového zboží. Dodání pozdějších neskladových objednávek do 24.12.17 nemůžeme zaručit. Stále nám ale na skladě zůstalo několik pěkných kousků, kterými určitě potěšíš tak objednávej dokud jsou. Hezký víkend. Přeje TEAM COOLMAKE

První předvánoční akční set

Co takhle pro Vás nachystat pár supervýhodných akčních setů ? No jasně, dnes začneme prvním, následujích dnech můžeš čekat další. BOOM SET si můžeš prohlednout jednoduše zde.

Pokud jsi měl v úmyslu pořídit sobě nebo někomu druhému k vánocům originální oblečení značky COOLMAKE, měl by sis pohnout. Sklady se nám pomalu vyprazdňují a poslední kusy na objednávku vyřizujeme do 8.12.2017. Poté už by hrozilo, že by jsme tvou objednávku nemuseli stihnout včas vyrobit. Nenechávej to na poslední chvíli. ;)

Máš nějaké přání ze kterých produktů by se ti hodilo vytvořit akční set ? Napiš nám sem do komentáře nebo na mail info@coolmake.cz a my se tvé přání pokusíme splnit.

Hezkou zábavu. ;-)

1000+

Už přes 1000 poslechů má na kontě naše Coolmake rádio. Jsme rádi, že se vám náš výběr líbí. Pokud jej stále někteří z vás neslyšeli, zde je odkaz : https://www.youtube.com/playlist?list=PLY5tK7brrd2qZYC_ADIjO-J0jVkbquAGL

 

Zapoj se i ty a pomoz nám vytvořít další výjimečný Coolmake mix vol.2 v podobném dark underground stylu. Vlož jednoduše odkaz z youtube sem do komentářů. Nejlepší song získává Coolmake kupón na 600 kč k nákupu v našem eshopu. Tak do toho, ať máme co poslouchat. ;-)

Paul a Skyline

Další shot z chystané kolekce. Paul na bílem a černém triku. Už brzy na našem shopu.

BOOM!

Už brzy bude tento kus také součástí našeho e-shopu. ;-)

COOLMAKE Vienna

Ve Vídni se prostě fotí samo.

PŘIPRAVUJEME !!

Na co se můžete v další kolekci těšit ? Konečně jsme našli inspiraci a čas aby si u nás mohly vybrat i slečny. Doufáme, že se bude líbit.

NOVé TRIKO NA COOLMAKE

Ikdyž má sluchátka, útočnou masku a v ruce Kámen nekonečna, v žádném případě to není Star-Lord protože na něj nemáme autorská práva. Řekněme že jde o nějakého kosmonauta. Ale pokud budeš chtít na premiéře Strážci Galaxie vol.2 21. Července zazářit před holkama a závistivými přísedícími, určitě by se ti mohlo šiknout. Zatím je ještě nemáme vyrobené a nafocené, rozhodli jsme se, že Vám dáme možnost objednat si tento kousek už předem aby jste pak nemuseli zbytečně týden až dva čekat. To že bude kvalitou TOP ti ručíme, jinak vracíme peníze. Takže pokud máš o triko zájem napiš nám jednoduše email na info@coolmake.cz, napiš Star-Lord, vel. (například M), tvou adresu, telefonní číslo. My ti obratem zašleme číslo účtu kam nám obratem zašleš 600 Kč, kdyby sis to náhodou po dvou týdnech rozmyslel a my ti triko objednáme. O stavu objednávky a celkové výrobě tě budeme průběžně informovat. Tyto předobjednávky platí do konce měsíce 30.4.17. Těšíme se na tvou objednávku a Vy se zatím držte. ;-)

COOLMAKE KRABICE JSOU READY

Mrkej na nové stylové krabice, ve kterých ti budeme posílat tvé objednávky. O důvod víc si něco objednat.

COOLMAKE COMEBACK

Čaute coolmejci, zima nám konečně skončila a ikdyž to vypadalo, že si dáváme zimního šlofíka, bylo tomu právě naopak. Jak jistě víte náš/Váš e-shop prošel kompletní rekonstrukcí a to od úplných základů. Od loga přes web s rádiem, až ke stylovým expedičním COOLMAKE krabicím, které můžou posloužit i jako stylová dekorace. Bylo zkrátka třeba udělat několik změn a udělat shop stylovější, propracovanější a profesionálnější. Ikdyž některé věci stále ještě dolaďujeme, věřím, že web již v tuto chvíli můžeme zveřejnit a nechat Vás si jej plně prohlédnout. Úplně nový design webu, nové zboží, blog, COOLMAKE rádio, služby a další věci, které určitě objevíte. Doufám, že se Vám nový web bude líbit tak jako nám. Klikni jednoduše sem: www.coolmake.cz a HAVE FUN.

END OF SEASON JAM 2016

Něco málo fotek z této povedené akce. Děkujeme všem, kteří se přišli podívat a podpořit. Doufám, že jste si to užili tak jako my.

Drift trénink na pezinské babě

Přihlášený uživatel:

Proč se zaregistrovat?

-procentní slevy z nákupů
-možnost nákupů akčních setů
-stanete se jedním z nás